About Us

About Us

PCB Prototipleme ve Üretim’de çözüm ortağınız.

Tamara Elektronik, PCB Prototipleme ve üretim alanında 25 yıllık bilgi birikimi ve tecrübesi ile ürün ve servis hizmetleri alanında uzmanlaşmıştır.

Elektronik sistemlerin hayatımızın her alanına girmesi ile, devre kartı (PCB) ihtiyaçları ve tasarım sayıları hızla büyümektedir. Yeni ürün geliştirme, hızlı test ve denemelerin gerekli olduğu Ar-Ge projelerinde tasarımdan sonraki süreçlerini hızlandıracak yüksek kalite çözüm ve ürünler sunuyoruz. Ar-Ge süreçlerinin hızlandırılması sayesinde, ürünleriniz üretime geçmesi ve satışa sunulması çok daha hızlı olacaktır.

İhtiyaçlarınıza göre çözümler sunarak yaptığınız yatırımları yüksek verimlilikte tutuyoruz. Satış öncesi ve satış sonrası hizmetlerimiz, işleyiş boyunca sizlerin pürüzsüz bir süreç yaşamanıza odaklanmıştır.

LPKF Kazıma ve Lazer sistemleri, delik içi kaplama çözümleri, çok katmanlı üretim ve yüzey kaplama setleri ile kurum içinde PCB Prototipleme sistemleri sunuyoruz.

PCB Prototipleme sürecinde ihtiyacınız olabilecek, farklı özelliklerde ve kalınlıklarda FR4, Yüksek Frekans tasarımlar için düşük kayıp sunan Isola, Rogers, Arlon ve EMC gibi firmaların bakır kaplı panelleri, karbür çeliği kesme, kazıma ve delik delme uçlarının tedarikleri ve stoklanması gibi hizmetler ile üretim süreçlerinizde destek veriyoruz.

www.prototippcb.com web sitemiz ile hızlı PCB Prototipleme hizmetleride sunmaktayız, daha fazla bilgi almak için web sitesini ziyaret edebilirsiniz.


Back To Top